poniedziałek, 16 maja 2011

Ambicja = sukces

Trampkarze Pogoni Góra 16 kwietnia przyjmowali na własnym boisku piłkarzy Stali Chocianów. Trampkarze z Chocianowa zdobyli w dotychczasowych rozgrywkach sezonu 2010/2011 22 punkty. Wygrali 7 meczów, 1 zremisowali a 4 przegrali. Trampkarzom pogoni wiodło się w rozgrywkach cieńko. W 12 meczach zdobyli 10 punktów, wygrywając 3 razy, raz remisując i ponosząc 8 porażek. Należy dodać, iż trenerem trampkarzy został Wodzisław Małyszczyk, który zastąpił Kamila Rogalę.
Trampkarze Pogoni już od pierwszych minut przystąpili do oblężenie bramki rywali. Grali skutecznie, precyzyjnie i z wielką ambicją. Pierwszą bramkę strzelił dla nas Dominik Pająk. To powaliło uwierzyć naszym we własne możliwości i umiejętności. Efektem podniesienia morale drużyny była druga bramka zdobyta przez Adama Tukindorfa. Do przerwy było 2 do 0 dla Pogoni.
Po przerwie rywale próbowali strzelić bramkę naszej drużynie, ale bardzo dobrze grała nasza obrona Z Filipem Bohdanowiczem na czele. Wynik na 3 do 0 podwyższył Bartosz Jurkiewicz. W gościach chęć do gry, jakby siadła. W efekcie Dominik Pająk strzelił swoją drugą bramkę w meczu. Tuż przed końcowym gwizdkiem gościom udało się strzelić bramkę honorową.
Za postawę i pełną zaangażowania grę należą się naszym trampkarzom słowa uznania. Dodać należy, że cały zespół rozegrał bardzo dobry mecz. Na wyróżnienie zasługuje postawa kapitana naszej drużyny Filipa Bohdanowicza, który nie tylko grał bardzo skutecznie w obronie, ale wraz z Szymonem Łuczko zaliczyli po 2 asysty. Zawodnikiem meczu wybrany został Dominik Pająk.
Drużyna trampkarzy "Pogoni" Góra
Drużyna trampkarzy "Stali" Chocianów

Brak komentarzy: