poniedziałek, 16 maja 2011

Grad bramek

16 kwietnia zespół młodzików Pogoni Góra zmierzył się na własnym boisku z rówieśnikami z Chocianowa. Rywale niżej notowani w tabeli (ostatnie, 11 miejsce) raczej nie mieli zbyt wielkich szans na boisku wicelidera.
Trener drużyny – Jan Dwornik postanowił rozstrzygnąć mecz już w jego pierwszej odsłonie. W tym celu desygnował do gry zasłużonych i doświadczonych muszkieterów. Taktyka ta sprawdziła się znakomicie, bo po 30 minutach gry goście schodzili na przerwę z bagażem 7 straconych bramek.
W drugiej połowie meczu na boisku można było oglądać najmłodszy narybek młodzików Pogoni. Mniej doświadczeni piłkarsko chłopcy nie dali sobie jednak dmuchać w „kaszę” i poczynali sobie z rywalem dobrze.
W drugiej połowie meczu nasi młodzicy dołożyli jeszcze dwie bramki do wyniku z pierwszej połowy i mecz zakończył się rezultatem 9 do 0 dla młodzików Pogoni Góra.
Warto wyróżnić w tym meczu strzelców bramek: Pawła Łuszczyńskiego – 3, Jakuba Łasisza – 3, Sławka Sobczuka – 1, Szymona Tupca – 1, Huberta Kwiatkowskiego – 1.

Drużyna młodzików "Pogoni" Góra
Drużyna młodzików "Stali" Chocianów

Brak komentarzy: